105 Deelnemers zochten zondagmiddag een plaatsje op het feestelijk versierde terras van Tennisclub Miramar in Los Realejos.

 

 We konden er net allemaal in…. Zoveel deelnemers aan een evenement is niet eerder vertoond! Geweldig. Het aantal van 105 deelnemers was ook de absolute limiet van Miramar…. Een aantal mensen moesten we helaas teleurstellen.

Ans Dubbeldam, de voorzitter, opende en heette iedereen welkom. Allen die meegeholpen hadden om deze dag mogelijk te maken/voor te bereiden werden ook nog even in het zonnetje gezet en kregen applaus van alle aanwezigen. Hierna konden we ons wijden aan hetgeen waarvoor we gekomen waren, n.l. HARING!! En wat voor haring! Heerlijk, goed op temperatuur, zacht en prima van smaak. Ze gleden als het ware vanzelf naar binnen. Er werd gesmuld, maar ook de hutspot en de gehaktballen vonden gretig aftrek. Het Miramarteam had het er druk mee, want ook de extra haringen waren in een mum van tijd uitverkocht. En dit alles onder het genot van de mooie Spaanse gitaarklanken van Vicente.

En toen was het tijd voor iets heel bijzonders, namelijk de benoeming van Janarie Hoogwegt tot erelid van onze club. Janarie werd gehuldigd voor zijn immer enthousiaste inzet om de haringdag tot een groot succes te maken. En dat lukt hem jaar in, jaar uit!

 

 

De dag werd afgesloten met een loterij met prachtige door Nita Siebelder en Theo ten Dam aangeleverde prijzen. Om half vijf stond de bus klaar om de deelnemers uit het zuiden weer naar Los Cristianos te brengen. Door de overigen werd er nog een tijdje nagepraat en geborreld; heel gezellig. Al met al kijken we terug op een meer dan geslaagde en leuke haringmiddag.

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Wie is online?

We hebben 18 gasten en geen leden online

"Lid worden"

Wil je lid worden van onze Holland Club El Teide? Dat kan voor een contributie van € 20,00 per kalenderjaar per persoon. Je ontvangt dan regelmatig onze Nieuwsbrief, bent welkom op al onze bijeenkomsten en krijgt korting op deelname aan onze evenementen. Om precies te weten wat je moet doen om je aan te sluiten bij onze club, klik in het menu op Lid worden

"Nieuwsbrief"

Alle leden van de Holland Club El Teide ontvangen tussen oktober en mei maandelijks de Nieuwsbrief. Die Nieuwsbrief wordt per mail gestuurd aan de leden die een e-mail adres hebben opgegeven. Leden die geen e-mail adres of internet hebben, ontvangen de Nieuwsbrief per post. In deze brief worden alle toekomstige activiteiten en bijeenkomsten van de Holland Club bekend gemaakt. Ook staan er verslagen in van recente evenementen. Op deze manier blijven de leden optimaal geïnformeerd over wat er in de club gebeurt. In een later stadium wordt de Nieuwsbrief op deze site geplaatst.

Advertenties

Advertenties